Promosyon Puzzle / Yapboz Siparişi

Fiyat : ₺748,00  + KDV
KDV Dahil : ₺882,64
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün

MGPZ2908

:

Resim ve objeler kullanılarak hazırlanan yapbozlar, eğlenceli reklam promosyonlarındandır.

Özellikle gençlere ve çocuklara yönelik olan yapboz promosyon ürünü,
kültür sanat organizasyonlarının promosyonlarında kullanıldığı için yoğun talep görmektedir.

En ucuz promosyon puzzle şimdi ücretsiz baskı ve teslimat kampanyalı.

İster kişiye özel, ister firma logolu, ister özel gün temalı, istediğiniz resim basılmaktadır.

Lazer baskı - kayseri promosyon.

1,5mm Kalınlığında 2 Adet Mukavva ve 250gr Amerikan Bristolden 4 renk ön baskılı olarak puzzle parçalarından oluşmaktadır. 

Promosyon puzzle  ve eşantiyon puzzle ürünlerinde en kaliteli & en ucuz çeşitleri METEOR GALERİ sizlerle buluşturuyor. Kayseri de yer alan firmamız, başta Kayseri promosyon işleri olmak üzere tüm yurt genelinde hizmet göstermekte olup, puzzle satışlarının bir kısmını da yurt dışına ihracat yapmaktadır. Kayseri’de matbaa & promosyon sektörünün en kaliteli firması olan METEOR MEDYA ve METEOR GALERİ Promosyon, birbirinden çeşitli ve muhteşem puzzle çeşitlerini bir arada toplayıp sizlerin beğenisine sunuyor.

Firmaya özel ve kişiye özel (isim, resim, logo) promosyon puzzle ile hem firmanızın reklamını kaliteli bir şekilde yapabilirsiniz, hemde şahsi kullanımlarda özel ve eğlenceli bir ürüne sahip olmuş olursunuz. Toplu alımlarınızda uygun fiyatları kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Ayrıca promosyon puzzlelarda istediğiniz ebatlarda ve parçalarda üretim yapılabilmektedir.

İster resim, ister yazı, istersenizde logonuzu bastırabileceğiniz baskılı puzzle lar ile en kaliteli reklamları sizin için hazırlıyoruz.

Satın aldığınız toplu puzzle, baskılı puzzle, kişisel & şahsi puzzle, firmaya özel puzzle ürünlerini adetini ve rengini seçerek bizi arayabilir ve fiyatını öğrenebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra size geri dönüş sağlayıp baskı ile ilgili detayları alacağız. TELEFON 0543 221 23 20 - 0544 556 58 29 - 0352 222 22 77